https://www.cvkeskus.ee/57881

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57881

Ravimiesitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ipseni ravimite tutvustamine arstidele ja apteekritele projektipõhiselt.
Võimalik töötada ühe ravimiga korraga.
Osavõtt seminaridest, nende ettevalmistamine ja läbiviimine.


Ootused kandidaadile

meditsiiniline haridus,
inglise keele oskus,
valmisolek iseseisvaks tööks


Ettevõte pakub

tööle väärilist palka,
tasuta vajalikku erialast ja ametialast koolitust
rutiinivaba huvitavat tööd


Tööpakkumise number
#57881
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ravimiesitleja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!