Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514753

Ravimiesitleja suuhügieeni toodetele

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö suuhügieeni toodetega;
Vahetu suhtlus perearstide- ja apteekritega;
Kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
Toote koolituste, esitluste ja seminaride läbiviimine;
Aruandlus.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus meditsiini-, farmaatsia- alal vm eriharidus;
Väga hea suhtlemisoskus;
Suurepärased müügi- ja läbirääkimisoskused;
Autojuhiluba;
Arvutiga töötamise oskus;
Kasuks tuleb eelnev töökogemus farmaatsiaettevõttes;

Eesti- ja inglise keele valdamine;
Töökogemus 2-5 aastat.

Ettevõte pakub

Kõiki töövahendeid - auto, arvuti, mobiiltelefon jms;
Võimalust õppida ja areneda.

Tööpakkumise number
#514753

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2018

„Pharmanet" on rahvusvaheline ettevõte, mis on spetsialiseerunud farmaatsia ja meditsiini valdkonnas ning pakub kõrgetasemelisi teenuseid personaliotsingu ja tööhõive alal.
"Pharmanet" on otsimas kogenud ravimiesindajat oma kliendi, kiirelt kasvava rahvusvahelise ravimiettevõtte, meeskonda.

Vaata rohkem