Värsked tööpakkumised

Ravimiesitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38423

Tööpakkumise number

38423

Töö kirjeldus

Sanofi-aventis on kahe ravimifirma, Sanofi Synthelabo ja Aventis Pharma, ühinemise järgselt tõusnud esimeseks ravimifirmaks Euroopas ja kolmandaks maailmas.
Sanofi-aventise tooteportfellis on mitmeid tooteid, mis on liidrid oma ravimigrupis maailmas või Eestis. Sellised grupid on tromboos, kardiovaskulaarhaigused, unehäired, epilepsia, diabeet, kasvajad, osteoporoos ja reumaatilised haigused.

Seoses firma arenguga võetakse konkursi korras tööle
Põhja-Eesti piirkonda

ravimiesitleja

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame
- meditsiinilist haridust
- eelnevat müügitöö kogemust
- suhtlemisvalmidust ja kontaktiloomisoskust
- iseseisvust ja kohusetundlikkust
- eesti, inglise ja vene keele valdamist
- autojuhilubade omamist ja reisimiseks valmisolekut

Ettevõte pakub

Pakume
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- meeldivat kollektiivi
- erialast koolitust
- konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Konkursist osavõtuks saata avaldus koos CV-ga märgusõna all "Personaliotsing" sanofi-aventise esindusse aadressil: Tatari 6 , 10116 Tallinn hiljemalt 20. detsembriks 2004.a.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2004