Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122414

Ravimiesitleja

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ravimite esitlemine arstidele ja apteekritele. Müügivisiitide planeerimine ja läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • hea suhtlemisoskus
  • pealehakkamine
  • meditsiinialane haridus või selle omandamine
  • juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd ja paindlikku töögraafikut
  • põhjalikku väljaõpet
  • korralikku palka
  • auto- ja telefonikompensatsiooni

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem müügitöö kogemus ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Tööpakkumise number
#122414

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
5. september 2007

2005. aastal loodud Eesti firma on spetsialiseerunud ravimiesitlejate värbamisele, koolitamisele ja rentimisele. Meie professionaalne meeskond ning kogemused meie partneri Lätis ja Leedus tegutseva Medical Business Academy näol tagavad Teile suurepärase võimaluse leida tööd ravimiäris.

Vaata rohkem