Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126313

Ravimiesitleja (5kuud)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ravimite esitlemine arstidele ja apteekritele. Müügivisiitide planeerimine ja läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • hea suhtlemisoskus
  • pealehakkamine
  • huvi ravimiesitleja töö vastu
  • juhilubade olemasolu
  • isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd ja paindlikku töögraafikut
  • põhjalikku väljaõpet
  • korralikku palka
  • auto- ja telefonikompensatsiooni

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem müügitöö kogemus ja meditsiinialane haridus või selle omandamine.

Tööpakkumise number
#126313