Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311526

RAVIMIDOKMENTATSIOONI HALDAMISE SPETSIALIST (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ravimite müügiloataotluste dokumentatsiooni vastuvõtmine, esmane kontroll ja arhiveerimine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • soovitavalt töökogemus sekretärina või dokumendihalduse valdkonnas
  • inglise keele oskus heal tasemel
  • täpsus, kohusetundlikkus ja püsivus töös
  • arvutikasutamise oskus kesktasemel

Ettevõte pakub

  • väljaõpet ametikohal vajaminevate erioskuste osas
  • head töökeskkonda ja sõbralikke kolleege

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata sooviavalduse koos elulookirjeldusega hiljemalt 7. juulil 2013. a

Tööpakkumise number
#311526

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2013

Ravimiamet on valitsusasutus, mille ülesandeks on kaitsta rahva tervist Eestis kasutatavate ravimite järelevalve kaudu. Ravimiamet osaleb ka loomade tervise kaitses, tehes järelevalvet veterinaarravimite üle. Ravimiamet on Sotsiaalministeeriumi haldusalas.

Vaata rohkem