Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625892

Ravikvaliteedi peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialistina on Sinu tööks

  • kliinilist tegevust puudutavate auditite läbiviimine, tulemuste hindamine ja kokkuvõtete tegemine
  • ravikvaliteedi indikaatorite analüüs ja aruandlus
  • tegevusjuhendite koostamine
  • patsiendiohutuse süsteemi arendamine ja osalemine teistes ravikvaliteedialastes projektides

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus, haridus meditsiinivaldkonnas annab kandideerimisel eelise
  • varasem kogemus, mis toetab tööülesannete täitmist, kasuks tuleb töökogemus tervishoiu valdkonnas
  • analüüsivõime ja hea väljendusoskus
  • kõrgtasemel eesti keele ja hea inglise keele oskus
  • ladus arvutioskus
  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus, oled valmis töötama iseseisvalt, kuid pead tähtsaks ka meeskonnatööd

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • mitmekesist töökogemust põnevas tervishoiumaailmas
  • põhjalikku juhendamist sisseelamisperioodil
  • tööaega E-R kl 8-16
  • 7 päeva lisapuhkust
  • Sportimisvõimalusi Regionaalhaigla spordiklubis

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata cv koos palgasooviga ja motivatsioonikiri hiljemalt 17. novembriks 2019 läbi CV Keskuse või e-posti aadressile personaliotsing/ät/regionaalhaigla.ee.

Lisainfot jagab kvaliteediteenistuse juhataja Marina Kaarna telefonil 617 2145.

Tööpakkumise number
#625892

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem