Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516372

Ravijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ravitöö juhtimine vastavalt ravijuhenditele;
- ravikvaliteedi tagamine ning ravitöö tulemuste tõstmine;
- tagasiside andmine brigaadijuhtidele;
- uute ravijuhendite praktikasse rakendamine;
- koolitusvajaduse välja selgitamine;
- valmisolek töötada brigaadijuhina minimaalset 0,4 koormusega kuus;
- ravialase aruandluse esitamine ettevõtte juhatusele.

Ootused kandidaadile

- erakorralise meditsiini arst või anestesioloog või arst, kes on saanud
vähemalt 40-tunnise erakorralise meditsiini väljaõppe Terviseametis
kooskõlastatud programmi alusel ja kellel on sellekohane tunnistus;
- eesti keele oskus C1 tasemel ning vene keele oskus väga heal tasemel;
- valmisolek meeskonnatööks;
- lojaalne, kutse-eetika tundmine;
- valmisolek panustada ettevõtte arengusse;
- kohusetundlik, analüüsi-, otsustus- ja vastutusvõimeline;
- hea pingetaluvusega ja algatusvõimeline;
- empaatiline.

Ettevõte pakub

- põnevaid väljakutseid;
- täiskoormusega tööd;
- toetavat sõbralikku meeskonda;
- paindlikku tööaega;
- töökohta peakontoris Tallinnas ning arstibrigaadi juhina Tapal;
- tööle asumine esimesel võimalusel.

Lisainfo

CV ja sooviavaldus koos palgasooviga ning haridust tõendava dokumendi koopiaga palume saata AS Karell Kiirabile info at karellkiirabi.ee hiljemalt 28. veebruariks 2018. a.

Tööpakkumise number
#516372

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2018

AS Karell Kiirabi on Terviseameti ja Haigekassa lepinguline partner. Kiirabi osutab tervishoiuteenust eluohtliku haigestumise, vigastuse või mürgistuse korral. AS Karell Kiirabi teeninduspiirkond on Harjumaa, Lääne- ja Ida-Virumaa.

Vaata rohkem

Ravijuht