Tööpakkumise number

579745

DHL Express Estonia AS Raudteeosakonna ekspedeerija

Töö kirjeldus

Meie raudteeosakond pakub raudteevedude täisteenust Euroopast SRÜ riikidesse.

Nõudmised kandidaadile

OLED SOBIV KANDIDAAT, KUI:
SUL ON VÄGA HEA VENE KEEL NII KÕNES KUI KIRJAS NING HEA EESTI JA INGLISE KEELE OSKUS
VARASEM KOGEMUS SRÜ RIIKIDE VEDUDE EKSPEDEERIMISEL
OLED SÜSTEEMNE, KÕRGE PINGETALUVUSEGA JA EI KAOTA PEAD VEDUDEGA SEOTUD ERIOLUKORDADE LAHENDAMISEL
SUL ON B-KATEGOORIA JUHTIMISÕIGUS

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:
VÄLJAÕPET TÖÖKOHAL
MITMEKÜLGSET TÖÖD RAHVUSVAHELISES ETTEVÕTTES
SPORDI, HAMBARAVI, MASSAAŽI JA KEELEÕPPE KOMPENSATSIOONI NING PALJU TEISI TÖÖTAJA SOODUSTUSI
TOREDAID ÜHISÜRITUSI
KONKURENTSIVÕIMELIST TÖÖTASU

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2019
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2019
Soovin kandideerida

Raudteeosakonna ekspedeerija

DHL EXPRESS ESTONIA AS

Peresõbralik tööandja

Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks
DHL on maailma juhtiv logistikaettevõte, olles esindatud 220 riigis ja piirkonnas üle maailma. Oma enam kui 325 000 töötajaga pakume palju erinevaid logistilisi lahendusi. DHL on osa maailma juhtivast logistikakontsernist Deutsche Post DHL Group.

DHL Estonia AS tegutseb Eestis aastast 1993.

DHL Estonia AS koosneb kolmest äriüksusest:

DHL Express – kullerteenused & rahvusvaheline vedu

DHL Global Forwarding – lennutransport ja merevedu

DHL Freight – maantee -ja raudteetransport ning ladustamine –ja jaotuslogistika

Vaatan ettevõtte profiili