Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314491

Raudteemasinate hooldus- ja remonttööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Helsingis asuvasse deposse vedurite, rongide, muu veeremi lihtsamatele hooldus- ja remonttöödele töötajaid.

Ootused kandidaadile

- tehniline ametialane haridus ja /või kogemus antud valdkonnas;
- hoolsus ja kohusetunne;
- meeskonnatöö kogemus;
- valmisolek vahetustega töödeks;
- soome keele oskus (arusaamine ja lugemine algtasemel /kontrollitakse töövestlusel).

Ettevõte pakub

- töötasu 11,10 € / tunnis;
- lisatasusi vastavalt tegevusvaldkonna kollektiivlepingule;
- kord kalendrikuus kojusõidu võimalust;
- soodsaid elamistingimusi;
- võimalust tasuta rongisõiduks Soome Vabariigis.

Lisainfo

Tegemist on esialgu tähtajalise töölepinguga, töökohaga VR konsernis. Sobivuse korral võimalik pikemaajalisem koostöö.

Tööpakkumise number
#314491

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2013
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2013

VMP Group otsib oma kliendile töötajaid. Tööleping sõlmitakse firmaga VR Track Estonia AS.

Vaata rohkem