Raudteeinfrastruktuuri riikliku järelevalve tehniline spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58285

Tööpakkumise number

58285

Töö kirjeldus

Raudteeinspektsiooni infrastruktuuri järelevalve talituse tehnilise spetsialisti tööülesanneteks on riiklik järelevalve raudteeinfrastruktuuri korrashoiu, raudteerajatiste ehitamise, kasutamise ning remondi üle lähtudes Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest ja normidest, tulemuste süsteemne analüüs ning aruandluse esitamine

Nõudmised kandidaadile

  • Tehniline kõrgharidus, soovitavalt insener-tehniline või raudteealane
  • Teadmised mõõtetegevuse alustest
  • Väga hea organiseerimis-, planeerimis- ja analüüsivõime
  • Väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus ning koostöövõime
  • Avalikku teenistust ja riigiasutuste asjaajamist korraldavate õigusaktide tundmine
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel (vajalik on Eesti kodakondsus)
  • Vene ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus (MS Word, Excel)
  • Autojuhiluba (B-kategooria)

Kasuks tulevad:
  • Teadmised raudteevaldkonnast
  • Teadmised raudteeinfrastruktuuri rajatistest (viimaste puudumisel pakume vastavat erialast väljaõpet)
  • Töökogemus avaliku sektori asutuses

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • Täiendkoolitust
  • Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

kandideerijatel palume saata:

  • CV
  • kaaskiri koos täiendava informatsiooniga märksõna all \"Tehniline peaspetsialist\"
  • Kandidaadil esitada kindlasti palgasoov (bruto)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2006

on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kelle põhifunktsioonideks on riikliku järelevalve teostamine raudteevaldkonnas ning EL abifondide rakendusüksuse funktsioonide täitmine.