Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150125

Raudtee teemehaanik

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega vajame ajutiselt töötajaid raudtee hooldus- ja remonditöödele Tallinn-Viljandi ja Tallinn-Pärnu vahelistel raudteelõikudel.

Ootused kandidaadile

põhiharidus, soovitav raudtee teemehaaniku kutsetunnistuse olemasolu;
hea tervis, tahe teha füüsilist tööd;
kohusetundlik ja täpne;
koostöövalmis

Ettevõte pakub

tööalast väljaõpet;
eelnevat tervisekontrolli;
pingelist tööd;
tööle vastavat tasu+soodustusi

Lisainfo

Tublidel inimestel on vakantse ametikoha olemasolul võimalus sõlmida pärast hooaja lõppu tähtajatu tööleping

Tööpakkumise number
#150125

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
30. mai 2008
Kuulutus sisestati:
4. mai 2008

on AS-i Go Group kuuluv raudtee ehituse, hoolduse ja remonditöödega tegelev ettevõte

Vaata rohkem