https://www.cvkeskus.ee/697255
Rattamehaanik-komplekteerija (põhikohaga ja hooajalised)
Tööpakkumise number #697255

Rattamehaanik-komplekteerija (põhikohaga ja hooajalised)

Hawaii Express OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Jalgrataste komplekteerimine, hooldus, remont.


Ootused kandidaadile

Tead, mis on lenks, sadul, pöid, käpp


Ettevõte pakub

- loov ja vaheldusrikas töö edumeelses firmas
- huvitav elustiil
- motiveeriv tasu


Tööpakkumise number
#697255
Rattamehaanik-komplekteerija (põhikohaga ja hooajalised)
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Rattamehaanik-komplekteerija (põhikohaga ja hooajalised)
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!