Värsked tööpakkumised

Ratsutamisinstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 52752

Tööpakkumise number

52752

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on ratsutamiskeskus Newcastlis, mis vajab oma kohalikku ratsutamiskooli kvalifitseeritud ratsutamiõpetajat .

Nõudmised kandidaadile

Eelnev kogemus hobustega, soovitavalt ka lavakogemus
Hea ratsutaja
Hea klienditeenindustase ja maneer
Hea inglise keel vahemalt suhtlustasemel
Vastav haridus
EL kodakondsus

Ettevõte pakub

Majutust
Palka kuni £7 tunnis
Täielikku toetust Inglismaal töötamist ja elamist puudutavates küsimustes
Abi lennupiletite soetamisel UK-sse sõiduks
Vastuvõttu lennuväljal ja abi kohale jõudmisel

Lisainfo

Lavakogemus tuleb kasuks. Instruktori ülesanneteks on tegelda klientidega vanuses 4 kuni 60 eluaastat, kes soovivad õppida ratsutama. Võimalus ka hobuseid treenida.

See on tore töö hobusearmastajale inimesele. Majutus võimaldatakse. Tööle asumine oktoobris.

Huvitatutel palume saata ingliskeelne CV (võimaluse korral juba koos teiste vajaminevate dokumentidega) nii kiiresti kui võimalik. Intervjuud viiakse läbi Abel Staff Tallinna kontoris.

Lisainformatsiooni saamiseks Abel Staff'i ja UK-s töötamise võimaluste kohta helistage meie kontorisse v6i külastage kodulehte aadressil www.abelstaff.com

ABEL STAFF ON SEADUSLIKULT TEGUTSEV FIRMA, MIS EI VÕTA KANDIDAATIDELT TÖÖLE VAHENDAMISE EEST KONSULTATSIOONITASU

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
28. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2005

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.