Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68409

Rätsep/õmbleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töö koos disaineriga, näidismudelite valmistamine, konstrueerimine, väljalõikamine, õmblemine, proovide tegemine, parandustööd.

Ootused kandidaadile

  • töötaja peab vastama vähemalt III-kategooria rätsep/õmbleja kutsestandardile
  • olema hoolas, täpne, kiire, aus, otsustusvõimeline, loov, iseseisev, õppimisvõimeline, vastutusvõimeline ja koostöövalmis.

Ettevõte pakub

  • töökoht kesklinnas
  • väike hubane ateljee
  • huvitav ja mitmekülgne töö

Lisainfo

Vaata veel www.fashionclub.ee

Tööpakkumise number
#68409