Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549271

Rätsep

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kvaliteetset õmblustööd hindavat rätsepat, kes soovib kaasa lüüa areneva moeettevõtte igapäevatöös.

Peamised tööülesanded:
- kollektsioonipõhiste mudelite tootearendus ja õmblemine
- toodete suurusnumbrite õmblemine
- individuaaltellimuste õmblemine ja koos disaineriga kliendiproovide läbi viimine

Ootused kandidaadile

- eelnev ateljeetöö kogemus
- erialane haridus ja teadmised naiste rõivaste valmistamisest
- täpsus, korrektsus
- lõigete konstrueerimise oskus ja juurdelõikus
- iseseisvus ja oma tööaja planeerimise oskus
- pingetaluvus

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka
- huvitavat tööd ambitsioonikas ettevõttes
- sõbralikku ja professionaalset tiimi
- meeldivat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#549271

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2018
Kuulutus sisestati:
6. august 2018

MARIMO Fashion OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille eesmärk on pakkuda kvaliteetseimaid lahendusi disainrõivaste turul. Ettevõte valmistab nii valmisrõivaste kollektsioone kui vastavalt kliendi soovidele teostatud eritellimustöid nii kodu- kui välisturgudele. Tööjõud on palgatud ausatel tingimustel vastavalt Eesti riigi seadustele.

Vaata rohkem

Rätsep