Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347214

Rätsep

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Naisterõivaste näidiste ja väikepartiide õmblemine universaal-ja spetsiaalõmblusmasinatel.

Ootused kandidaadile

Väga hea õmblemisoskus, erinevate tehnoloogiate valdamine
Tööjooniste lugemise oskus
Täpsus
Kiirus
Iseseisvus
Suhtlemis- ja koostööoskus
Positiivsus
Korrektsus

Ettevõte pakub

Tööoskustele vastavat põhi- ja tulemuspalka
Täistööaega kl 8.00-16.30
Arenemisvõimalust
Meeldivat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#347214

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2014

K.B.Passage OÜ on 2011 a loodud õmblusettevõte, mis spetsialiseerunud naiste rõivaste konstrueerimisele, näidiste ja väikepartiide õmblemisele.
Seoses töömahu suurenemisega otsime oma kollektiivi uusi liikmeid.
Rohkem infot meie tegemistest kodulehelt www.kbpassage.ee

Vaata rohkem

Rätsep