Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242337

Rätsep-õmbleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Kaubamajas õmblusteenuseid soovivate klientide teenindamine.
Rõivaste parandus ja ümbertegemine.

Ootused kandidaadile

  • Rätsepatöö oskus ja kogemus;
  • suhtlemisoskus;
  • sõbralikkus ja abivalmidus;
  • eesti ja vene keele valdamine;
  • kasuks tuleb muu võõrkeele (ennekõike inglise keele) oskus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset vaheldusrikast tööd;
  • põhipalka +tulemustasu.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna Kaubamajas. Tööpäev kestab vastavalt Kaubamaja lahtioleku ajale (9:00 - 21:00). Töö toimub graafiku järgi 2 päeva tööl, 2 vaba. Vahetus kestab terve päeva. Töötaja peaks valmis olema ka tööks erakorraliselt vastavalt Kaubamaja kampaaniate lahtiolekule üle kl.21. Ületunnid tasustatakse vastavalt seadusele (öösel topelt suuruses).

Tööpakkumise number
#242337

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. november 2011
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2011

CVKeskus.ee klient

Meie põhitegevus saab jagada kolme teenindustööde gruppi:
1. Individuaaltellimuste alusel õmblemine nii naistele kui ka meestele (kõik tekstiili tooted, karusnaha ja nahktooted, peakatted);
2. Parandustööde osutamine (tekstiili toodete, karusnaha ja nahktooted, kohvrit, kotid, pehme tekstiilmööbel);
3. Lisateenused (masintikkimistööd, juurdelõikus, needid, trukid, lukud, silm nööpaugud).

Vaata rohkem