RASKEVEOKIJUHT
Tööpakkumise number #800630

Eesti Raudtee AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • raudtee remondi- ja hooldustööde ning pealisehitusmaterjalide laadimistööde ja laialiveo teostamine

  • kaeve- ja laadimistööde sh lumetõrje teostamine

  • kraana ja veoki remondi- ning hooldustööde õigeaegne korraldamine

  • sõidukite ja erimasinatega seotud dokumentatsiooni vormistamine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • eesti või vene keele oskus
  • C- kategooria juhiload

Kasuks tuleb

  • ekskavaatorijuhi tunnistus

Pakume Sulle  erinevaid enesetäiendamisvõimalusi, sh eesti keele kursusi ja kutsetunnistuse omistamiseks täiendõpet, konkurentsivõimelist ja stabiilset töötasu, kuni 8 täiendavat puhkusepäeva aastas ja spordikulude osalist hüvitamist. Need on vaid mõned näited väärtuspakkumisest, millest meiega liitudes osa saad.

Töökoha asukoht: Telliskivi 57/A, Tallinn ja tööpiirkond Riisipere-Tallinn-Tapa-Paldiski- Muuga-Lagedi

Tööpakkumise number
#800630

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2022
RASKEVEOKIJUHT RASKEVEOKIJUHT

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
AUTOJUHT C-KATEGOORIA Harku Karjäär AS
AUTOJUHT C-KATEGOORIA Harku Karjäär AS • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
Підходить і для українців
CE-KATEGOORIA, BETOONELEMENTIDE VEDAJA. Nordicelement Tallinn OÜ
Kuni 2000 €/kuus
CE-KATEGOORIA, BETOONELEMENTIDE VEDAJA. Nordicelement Tallinn OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
AUTOJUHT KRAANAJUHT - ВОДИТЕЛЬ КРАНА МАНИПУЛЯТОРА ABCMODUL OÜ
1700 - 2800 €/kuus
1
AUTOJUHT KRAANAJUHT - ВОДИТЕЛЬ КРАНА МАНИПУЛЯТОРА ABCMODUL OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
KALLURAUTOJUHT BAUREXI OÜ
UUS
päev tagasi
KALLURAUTOJUHT BAUREXI OÜ • Harjumaa
Harjumaa
2 näd. tagasi
BETOONIMIKSERI AUTOJUHT, C-KATEGOORIA Nordicelement Tallinn OÜ
BETOONIMIKSERI AUTOJUHT, C-KATEGOORIA Nordicelement Tallinn OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki