Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323368

Rasketehnika projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • rasketehnika (veokid, haagised. ehitusmasinad, tõstetehnika jms) ost-müük-vahetamine
  • ostuvõimaluste leidmine ja realiseerimine nii Eestis kui välismaal
  • potentsiaalsete klientide kaardistamine ja nendega suhtlemine, aktiivne pakkumine kõigi toodete ja teenuste lõikes (ost, müük, vahetus, tellimine jm).
  • klientide abistamine finatseerimise korraldamisel
  • laoseisu juhtimine
  • uute kontaktide loomine ja olemasolevate arendamine (hankekanalid, kliendid)
  • koostöö Läti ja Leedu kolleegidega

Ootused kandidaadile

  • kirg tehnika suhtes,hea tehniline ja äriline taip
  • eelnev edukas müügitöö kogemus (soovitavalt tehnika- või autoäris)
  • hea vene keele oskus, soovitavalt ka inglise või saksa keele oskus
  • väga hea kontaktiloomise oskus ja empaatiavõime
  • sihikindlus ja süsteemus
  • arvutikasutamise oskus
  • autojuhiloa olemasolu (soovitavalt ka C, E kat.)

Ettevõte pakub

  • isiklikest töötulemustest lähtuvat motiveerivat tasu
  • mitmekülgset ja arenguvõimalust pakkuvat tööd
  • toetavat meeskonda
Kui huvitud tehnikast ja soovid meie müügtiimiga ühineda, siis saada oma CV ja soovitavalt motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#323368

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2013
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2013

AS SKINEST GRUPP otsib kontserni ettevõttesse energilist ja asjalikku teotahtelist noort inimest, kes soovib end teostada ja arendada rasketehnika müügi alal.

Vaata rohkem