Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804248

Rasketehnika operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laaduri ja liikurmasinatega erinevate tööde teostamine kliendi objektil.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus rasketehnikaga töötamisel

  • B- ja T-kategooria juhiluba

  • kohusetundlikkus, täpsus, tehniline taip, hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus

Omalt poolt pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd, stabiilset sissetulekut, kaasaegseid töö- ja olmetingimusi, sporditoetust, ühisüritusi ja toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#804248