Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #698569

Rasketehnika müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rasketehnika müüjat, kelle peamisteks tööülesanneteks on :

● Aktiivne rasketehnika müük nii olemasolevatele kui ka uutele klientidele

● Müüki saabunud rasketehnika müügipakkumiste koostamine, kliendibaasi hoidmine/haldamine.

● Klientide nõustamine, vajalike lisaväärtuste (pealisehitused, lisafunktsioonid) oskuslik pakkumine

● Müügituru käitumise monitoorimine ja analüüs, ettepanekute tegemine.

Ootused kandidaadile

● Eelnev töökogemus sarnases valdkonnas

● Orienteerumisvõimet müüdavate masinate ja nende lisaseadmete osas

● Kiiret õppimisvõimet , kohusetundlikkust, korrektsust tööülesannete täitmisel

● Oskus teha tööd iseseisvalt ning püstitada endale eesmärke

● Eesti ja inglise keele oskust suhtlustasandil, tööks vajaliku sõnavara valdamist

● Algatus- ja organiseerimisvõime

● Omad head läbirääkimisoskust

● Arvutioskus

● juhiload

Kasuks tuleb:

● Hispaania keele oskus ja kogemus Lõuna-ameerika riikidest

● Tehnikaalane eriharidus

● Üldine huvi tehnika vastu

● Vene, soome või rootsi keele oskus

● Erinevate kategooriate juhiload

● Tööd pidevalt areneva, kasvava ja motiveeritud tööandja juures

● Head toetavat meeskonda

● Võimalusi oma tööprotsessides kaasa rääkida ja neid parendada

● Soodustusi sportimiseks

Lisainfo

Asukoht: Kooli 10, Rummu alevik, Vasalemma vald
Kandideerimiseks palume saata oma CV aadressile kailiis(at)kbauto.ee

Tööpakkumise number
#698569

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2021
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2021

KB Auto Eesti OÜ on aastal 2007 asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb kasutatud rasketehnika ja transpordimasinate ostu ja müügiga. Ettevõtte klientideks on nii Eesti, Euroopa Liidu kui ülejäänud maailma ettevõtted.

Vaata rohkem