Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623777

Rasketehnika Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Roomikekskavaatorite, ratastraktorite, metsamasinate diagnostika, remont, lisaseadmete paigaldus, hooldus. Varustamine.

Ootused kandidaadile

Tunneb roomikekskavaatorite ja metsamasinate hingeelu.
On kogenud hüdraulika ja elektri-elektroonika valdkonnas. Suudab kesktasemel keevitada. Korrektne ja hoolas.
Soovitavalt elukoht Pärnu, viljandi või tartumaal.

Ettevõte pakub

Liikuvat ja iseseisvat tööd arenevas ettevõttes.
Ameti kaubikut.
Tööriietus
Boonusprogrammi

Tööpakkumise number
#623777

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2000 - 3200 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. november 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem