Rasketehnika mehaanik
Tööpakkumise number #700708

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Rasketehnika ja lisaseadmete hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

  • Erialane kesk- või keskeriharidus
  • Teadmised masinaehitusest, hüdraulikast ja elektrist
  • Eesti ja vene keele oskus, sh tehniline sõnavara klientidega suhtlemiseks
  • Ingliskeelse tehnilise kirjanduse mõistmine
  • Korrektsus, viisakus ja suhtlemisoskus

Kasuks tuleb

  • Praktiline kokkupuude rasketehnika hooldamise ja remondiga
  • Erialane kõrgharidus

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda

  • Koolitusi teenindatavate masinate tundmiseks nii Eestis kui välismaal

  • Head erialast enesearendamise võimalust

  • Ühtehoidvat meeskonda

  • Firma ühisüritusi

  • Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#700708

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021
Rasketehnika mehaanik Rasketehnika mehaanik

Intrac Eesti AS

INTRAC Eesti on Rootsi firma INTRAC Group AB tütarettevõte Eestis. INTRAC Eesti tegeleb tööstuse ja põllumajanduse seadmete müügi ja müügijärgse teenusega Eestis. Meie kliendid töötavad metsanduses, põllumajanduses, ehituses ja tööstussektoris. Teeme koostööd maailma juhtivate seadmete tarnijatega. Kliendid usaldavad meid ja meie teenuseid.

Vaata rohkem