Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221826

Raplamaa büroo keskkonnakaitseinspektor looduskaitse valdkonnas

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

keskkonnajärelevalve teostamine:

  • keskkonnakaitse ja -kasutamise nõuetest kinnipidamise kontrollimine metsanduse, jahinduse ja klassikalise looduskaitse valdkonnas
  • väärtegude menetlemine, haldusmenetluse läbiviimine, kriminaalasjades esmaste menetlustoimingute teostamine ning keskkonnale tekitatud kahjude arvestamine ja sissenõudmine
  • oma töövaldkonnas kaebuste ja avalduste lahendamine

Ootused kandidaadile

  • keskkonnaalane kõrg- või eriharidus (keskkonnakaitse, looduskaitse, metsandus)
  • kõrgtasemel eesti keele oskus
  • kesktasemel vene või inglise keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
  • iseseisvus ja otsustusvõime
  • kehtivate autojuhilubade olemasolu
  • hea füüsiline tervis (oluline osa tööajast tuleb veeta väljas)

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd- ükski inspektori päev ei sarnane teisele
  • väljaõpet ning erialaseid täiendkoolitusi
  • paindlikku tööaega
  • sõbralikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda ja järelevalvetehnikat
  • palka alates 640 eurot kuus (brutopalk)

Lisainfo

Teenistuskoha aadress on Tallinna mnt 14, Rapla

Kasuks tuleb:

  • õigusalased teadmised (menetluste läbiviimine)
  • piirkonna hea tundmine

Tööpakkumise number
#221826

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
27. märts 2011
Kuulutus sisestati:
10. märts 2011

Keskkonnainspektsioon on Keskkonnaministeeriumi valitsemisalas olev riigiasutus, mis koordineerib ja teostab looduskeskkonna ja -varade kasutamise alast järelevalvet, kohaldades seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses riikliku sunni vahendeid. Keskkonnainspektsiooni missioon on järelevalve abil tagada looduskeskkonna säilimine tulevastele põlvedele.

Vaata rohkem