Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #212222

Rapla politseijaoskonna tööpiirkonda teenindav patrullpolitseinik

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ööpäevaringse patrulltegevuse teostamine;
  • õigusrikkumiste avastamine ja tõkestamine;
  • õigusrikkujate kinnipidamine;
  • väärteomenetluste läbiviimine;
  • liiklusjärelevalve teostamine.

Ootused kandidaadile

  • Politseiline eriharidus;
  • riigikeele valdamine kõrgtasemel, vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel;
  • arvutikasutamise oskus;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu, sõidukogemus vähemalt 2 aastat;
  • valmisolek meeskonnatööks, hea suhtelmisoskus ning pingetaluvus;
  • vastavus politseiametniku kutsesobivusnõuetele, sealhulgas ka kehalise ettevalmistuse nõuetele.

Kasuks tuleb:
  • Eelnev töökogemus avalikus teenistuses,
  • orienteerumine seadusandluses,

  • Head väljakutset Eesti ühes suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi;
  • head meeskonda.

Tööpakkumise number
#212222

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. november 2010
Kuulutus sisestati:
15. november 2010

Alates 1. jaanuarist 2010 liitusid politseiasutused, piirivalveasutused ning Kodakondsus- ja Migratsiooniamet, organisatsiooni uueks nimeks sai Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus, mille piirkondlik struktuuriüksus on prefektuur.

Vaata rohkem