Rannavalvur Haabneeme rannas
Tööpakkumise number #698871

1
FORUS SECURITY AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Liitu rannavalve meeskonnaga!

Jah, just Sina, kes Sa oled suurepärane ujuja ja kelle silma paneb särama supelranna turvalisus

 TÖÖÜLESANDED:

  • supelranna piirkonnas avaliku korra tagamine;
  • ringkäikude tegemine;
  • õnnetuste ennetamine ja vajadusel esmaabi andmine.

Ootused kandidaadile

OOTUSED KANDIDAADILE:

  • vähemalt täisealine;
  • omab vähemalt põhiharidust;
  • räägib heal tasemel eesti keelt;
  • hea ujumisoskusega

KASUKS TULEB:

  • vetelpäästja tase 3 (lisakompetentsiga avavee vetelpääste);
  • vähemalt 16-tunnine läbitud esmaabikoolitus;
  • vene keele oskus.

Ettevõte pakub

PAKUME:

  • tööd perioodil 15.06.2021-11.09.2021;
  • tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi;
  • tunnitasu 5 eurot bruto;
  • paindlikku ja vahetustega töögraafikut päevastes vahetustes;
  • osalist -või täistööaega;
  • sporditoetust ja muid koostööpartnerite soodustusi;
  • vormiriietust.

Tööpakkumise number
#698871

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
26. mai 2021
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2021
Rannavalvur Haabneeme rannas Rannavalvur Haabneeme rannas

Forusel on Eesti turul uus ja ainulaadne lähenemine kinnisvara teenindamisele. Esimesena Eestis haldame, hooldame ja valvame kinnisvara ühe tervikliku teenusena. Innovatsioon on meie stiil ja me soovime olla selle valdkonna arengus teerajajad ning arvamusliidrid! Kui sinus on rohkelt visiooni ja ambitsiooni ning sa soovid selles vägevas ettevõtmises kaasa lüüa, siis ootame sind meie kokkuhoidvasse tiimi!

Foruse kaubamärk sündis USS Security Eesti AS, Securitas Eesti AS ja Ermeesia OÜ ühendamisel
2021. aastal. Kolme ettevõtte kogemused, teadmised ja kaasaegsed tehnoloogiad aitavad meil luua tipptasemel nutikaid lahendusi, teenuseid ja kaasata oma meeskonda suurepäraseid tegijaid.

Vaata rohkem