Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #424897

Rannakioski teenindaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide sõbralik teenindamine
  • Kioskis pakutavate toodete müük
  • Ettevalmistustööd klientide teenindamiseks
  • Paatide laenutus ja korrashoid

Nõudmised kandidaadile

  • Ausus, aktiivsus, kohusetundlikus, täpsus ja hea suhtlemisoskus
  • Eesti keele valdamist nii kõnes kui kirjas (teiste võõrkeelte oskus tuleb ainult kasuks)
  • Vähemalt keskharidust
  • Eelnev töökogemus klienditeeninduse, müügi- või turisminduse valdkonnas
  • Iseseisva töö oskus
  • Valmisolekut tööks graafiku alusel ning vajadusel ka pikkadeks päevadeks

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu
Looduslikult kaunist töökeskkonda
Mitmekülgseid tööülesandeid
Toetavat meeskonda
Kohapeal elamise võimalust

Tööpakkumise number
#424897

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
23. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
25. mai 2016

Vaibla Puhkekeskus asub Tartust 43 km ja Viljandist 34 km kaugusel otse kauni Võrtsjärve rannal. Puhkekeskuses on 150 voodikohta, lisaks telkimis- ja karavanikohad. Majutame nii perepuhkajaid kui ka firmaüritustel osalejaid.

Seoses suvehooaja avamisega otsime meeskonda rõõmsameelset ja tegusat:
-Perenaist (või abielupaari)
-Kohviku teenindajat
-Kokka
Pakume ka kohapeal elamisvõimalust. Lisainfot puhkekeskuse kohta leiate www.vaiblapuhkekeskus.ee

Vaata rohkem