Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40526

Rakvere müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • teenuste ja toodete aktiivne müük
  • kliendibaasi haldamine ja loomine
  • järelkontaktide hoidmine ja lisamüük
  • müügipakkumiste koostamine ning lepingute ettevalmistamine
  • tagasiside ja referentside küsimine
  • info aktiivne vahetamine projektimeeskonnaga
  • vajadusel väiksemate projektide juhtimine

Ootused kandidaadile

  • oskad suurepäraselt lähtuda kliendi vajadustest ja ootustest
  • omad müügitöö kogemust
  • oled osav klientide leidmisel ja hoidmisel
  • oled arvutiga sõber
  • naudid iseseisvust

Kasuks tuleb:
  • valdad hästi eesti ja vene keelt, soovitavalt ka inglise keelt
  • isikliku sõiduauto olemasolu
  • töökogemus IT alal

  • heade tulemuste puhul väga head tulemuspalka, auto- ja telefonisoodustusi
  • head kogemust ja suhtlust paljude huvitavate inimestega
  • enesetäiendamise võimalusi

Lisainfo

  • Töökoht asub Rakvere kesklinnas

Tööpakkumise number
#40526