Värsked tööpakkumised

Rakvere kullerpunkti logistikaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 151896

Tööpakkumise number

151896

Töö kirjeldus

• ELS postisaadetiste vastuvõtmine, saadetiste andmete sisestamine, töötlemine ja edastamine vastavalt nõuetele ja kontrolltähtaegadele, teostatud operatsioonide kohene kajastamine arvutis;
• Klientidelt saadetiste saatmiseks tellimuste vastuvõtmine, registreerimine ja edastamine
• Väljuvate ja sissetulevate ELS saadetiste saatelehtede ja failide nõuete kohane ja õige vormistamine

Nõudmised kandidaadile

• hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
• valmisolek meeskonnatööks ning hea organiseerimisvõime
• aktiivsus, algatusvõime, enesekindlus
• B-kategooria juhiloa olemasolu
• hea arvuti kasutamise oskus

• põnevaid väljakutseid arenevas ning muutuvas suurettevõttes
• eneseteostusvõimalusi
• erialast täiendkoolitust ja põnevaid kogemusi
• sotsiaalseid garantiisid
• sportimisvõimalusi

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
14. mai 2008
Brutopalk:
Alates 5900 EEK kuus

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.