Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125043

Rakvere kaupluse müügimees

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide nõustamine ja teenindamine müügisaalis;
kauba tellimine, müügiks ettevalmistamine ja väljapanek müügisaali.

Ootused kandidaadile

varasem müügitöö kogemus;
hea eesti keele oskus;
hea suhtlemis- ja väljendusoskus.
KASUKS TULEB:
teadmised rauateemast.

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda;
professionaalset ja sõbralikku meeskonda;
töötulemust arvestavat põhipalka ja head tulemuspalka.

Tööpakkumise number
#125043

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
24. september 2007

on kiiresti arenev, kaasaegse kontseptsiooniga ehitus-, kodu- ja aiakaupade jae- ja hulgimüügiga tegelev kauplusekett.

Vaata rohkem