Rakvere kaupluse ehitusosakonna klienditeenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #631236

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

  • klientide nõustamine, abistamine ja neile parimate lahenduste pakkumine kaupluse üldehituse/siseviimistluse osakonnas;
  • kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek müügisaali.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • oled sõbralik ja abivalmis;
  • Sul on valmisolek teenindamiseks ja suhtlemiseks;
  • räägid suhtlustasandil eesti ja soovitavalt vene keelt.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • ettevõttepoolseid soodustusi ja hüvesid;
  • tööalast väljaõpet ja koolitusi;
  • arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • tööd paindliku graafiku alusel.

Lisainfo

Ühendust võtame vaid valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#631236

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2019

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY - kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem