Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798605

Rakvere K-rauta kaupluse osakonnajuht

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • müügi- ja klienditeenindusprotsessi juhtimine;
  • meeskonna juhtimine, arendamine ja motiveerimine (sh koolitustele registreerimine, arenguvestluste läbiviimine);
  • meeskonna töökorralduse koordineerimine, töögraafikute ettevalmistamine;
  • müügikeskkonna kujundamine kaupluses (müügisaali korrashoid, kaupade väljapanek ja saadavus, hinnasildid jms);
  • kampaania ettevalmistamine ja läbiviimine kaupluses, kaastöötajate informeerimine ja juhendamine kampaania tingimustest;
  • klientide professionaalne teenindamine ja nõustamine müügisaalis;
  • koostöö teiste juhtide ja spetsialistidega.

Ootused kandidaadile

Sobid hästi, kui oled:

  • väga hea planeerimisoskusega;
  • eelnevalt juhtinud meeskonda (vähemalt 10 inimest);
  • hea läbirääkija ning hea meeskonnajuht;
  • vähemalt kesk- või keskeriharidusega;
  • väga hea suhtlemis- ja analüüsioskusega;
  • arvutikasutamise oskusega kõrgtasemel;
  • iseseisev ja otsustusjulge eesmärkide saavutamisel;
  • orienteeritud meeskonnatööle.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • kaasaegset töökeskkonda;
  • sporditoetust ning tervisekindlustust;
  • motiveerivaid meeskonnaüritusi;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • töökohta rahvusvahelises ettevõttes;
  • koolitusi ning arenguvõimalusi.

Tööpakkumise number
#798605

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. august 2022
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem