Värsked tööpakkumised

Rakvere esinduse müüja-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25278

Tööpakkumise number

25278

Töö kirjeldus

Pneumaatikakomponentide ja süsteemide müük ning konsultatsioon sh.:
• pakutava tootevaliku tundmine ja sellealane pidev enesetäiendamine
• klientide tundmine ja nende vajaduste selgitamine
• kliendivisiitide teostamine
• müügitarkvara oskuslik kasutamine müügitoimingute vormistamisel
• esinduse lao korrashoid ja optimeerimine
• hüdrovoolikute koostamine ja otsikute pressimine
• hüdroagregaatide koostamine vastavalt vajadusele
• kaupade vastuvõtmine, kontroll, väljastamine

Nõudmised kandidaadile

• müügihimuline ja positiivne inimene
• aktiivne suhtleja
• eelnev müügikogemus
• masinaehitusalase tehnika tundmine
• soome ja vene keele oskus
• täpne, korrektne, kohusetundlik ja õppimisvõimeline meesterahvas
• arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

• kindlat ja püsivat töökohta sõbralikus kollektiivis
• häid töö- ja palgatingimusi
• tootekoolitusi
• arenguvõimalusi

Lisainfo

• Pakume töökohta rahvusvahelise firma müügiesinduses inimesele, kellel on eeldusi saada heaks hüdraulika-, pneumaatikatoodete aktiivseks müüjaks.

• Müügiesindus-ladu asub Rakveres, Kauba tänaval.

• Müügipreemiad vastavalt tulemustele ja kokkuleppele.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
18. november 2003

AS Polarteknik on 1991. a. asutatud hüdraulika- ja pneumaatikatoodete müügiga tegelev edukas ja arenev ettevõte. Ettevõttel on müügipunktid koos ladudega Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Rakveres.
Rakvere osakonnas töötab 2 inimest.