Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552887

Raketiste projekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Monoliitbetoonist tarindite valamiseks raketiste lahenduste loomine ning tööjooniste koostamine.

Ootused kandidaadile

  • Ehituslik kõrgharidus / võib olla omandamisel (töö sobib väga hästi 3-5 kursuse tudengile, kes soovib saada tööpraktikat)
  • AutoCad-i praktiline oskus
  • Inglise- ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Tehniline huvi ning hea suhtlemisoskus
  • Meeskonnatööle orienteeritus ning võime paralleelselt töötada mitmete projektidega

Ettevõte pakub

  • Erialast väljaõpet ning ka järjepidavat koolitust
  • Töötasu vastavalt kvalifikatsioonile
  • Võimalust osaleda unikaalsete objektide loomisel kogu maailmas
  • Võimalust karjääri jätkata kontserni teistes ettevõtetes

Lisainfo:
  • Kontor asub: Iru tehnopark, Ämma tee 80, Tallinn
  • Tööle asumise aeg: Niipea kui võimalik
  • Kontaktisik: Anu Marjamägi

Tööpakkumise number
#552887

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2018
Kuulutus sisestati:
12. september 2018

Doka Eesti OÜ alustas tegevust 2004 aastal ja kuulub rahvusvahelisse kontserni Umdasch AG. Doka Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on betoonivalu raketiste rent ja müük Eesti turul. Lisaks tegeleb ettevõte klientide nõustamise ja koolitamisega, tagades sellega ehitusobjektide kiire ja turvalise valmimise kõige kaasaegsema tehnoloogia abil. Doka Eesti OÜ on arvestatav partner ehitusettevõtetele, kes hindavad kõrgekvaliteedilist toodet ja teenust ehitusobjektide valmimisel. Vaata lähemalt www doka.ee.

Vaata rohkem