Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244524

Rakenduste insener

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tarkvara integreerimine, kohandamine ja süsteemi testimine
Tehnilise toe keerulisemate ülesannete lahendamine
Koostöö tarkvara arendajatega ja projektijuhtidega
Suhtlemine nii töötajatega kui ka klientidega Ameerika Ühendriikides

Ootused kandidaadile

Analüüsi- ja algatusvõime
Baasteadmised programmeerimisest
SQL andmebaasisüsteemide tundmine
Väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
Kannatlikkus vigade väljaselgitamisel ja parandamisel
Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas

Kasuks tuleb:
IT-alane haridus (ka omandamisjärgus)
Eelnev töökogemus tarkvaraarenduse valdkonnas

Konkurentsivõimelist töötasu ja motiveerivat preemiasüsteemi
Arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
Võimalust välislähetusteks Ameerika Ühendriikidesse
Paindlikku töögraafikut
Erinevaid koolitusvõimalusi
Häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid

Lisainfo

Kandidaat peaks olema valmis töötama täiskohaga Raintree Tartu kontoris

Tööpakkumise number
#244524

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
15. november 2011

Raintree Estonia OÜ on tarkvaraettevõte, mis on keskendunud meditsiini- ja ravikindlustusalase tarkvara tootmisele. Meie koostööpartner on Ameerika Ühendriikides asuv Raintree Systems Inc. Meie toodangul on üle 14000 litsentseeritud kasutaja 47-s osariigis.

Vaata rohkem