Värsked tööpakkumised

Rakenduste arendusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 159303

Tööpakkumise number

159303

Töö kirjeldus

Rakenduste arendusjuhi ülesandeks on klientide logistikategevuste analüüs ja kliendikesksete lahenduste projekteerimine ning ID-Balti tarkvaraarenduse (hetkel 2 inimest) töö koordineerimine ja juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Tööga hea toimetuleku eelduseks on võime mõista erinevaid kliendi tööprotsesse ning analüütiline mõtlemisvõime. Kandidaadilt eeldame kõrgharidust, väga head eesti ja inglise keele oskust, vene keele oskust suhtlustasandil ning kehtivate B-kategooria juhilubade olemasolu.

Suureks eeliseks kandideerimisel on Visual Basic .NET ja Java programmeerimiskeskkondade tundmine, arusaamine võrkudest ja andmebaasidest ning soome keele oskus.

Pakume Sulle kindlat töökohta kaasaegses rahvusvahelises ettevõttes, erialast koolitust ja motiveerivat töötasu, sõbralikku ja tulemustele orienteeritud töökollektiivi ning võimalust arendada oma teadmisi ja oskusi huvitavas ja pidevalt arenevas valdkonnas pikaajalise kogemusega meeskonnas.

Lisainfo

Lisainformatsioon: Aivar Proos, telefon 501 3938

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. august 2008
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2008

ID-Balti AS on rahvusvahelisse kontserni kuuluv ettevõte, kelle põhitegevuseks on automaatsel tuvastamisel põhinevate logistika juhtimislahenduste väljatöötamine, mis seovad omavahel sündmused ja info. Eesti turul oleme tegutsenud 15 aastat ning oleme siin vanim antud valdkonnale spetsialiseerunud ettevõte.