Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71269

Rakenduste administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Infotehnoloogiliste rakenduste administreerimine (rahvusvaheline transiidisüsteem, integreeritud tollisüsteemid)
  • probleemide lahendamine ja ning kasutajate nõustamine;
  • rakenduste arendusprotsessides ja testimistes osalemine;

Ootused kandidaadile

  • IT alase kõrgharidus või selle omandamine;
  • teadmised ja kogemused tööks andmebaasidega
  • analüüsi- ja üldistusvõime;
  • algatus-, vastutusvõimelisus ja oskus töötada meeskonnas
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele (soovitavalt inglise keele) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja rutiinivaba tööd;
  • võimalust eneseteostuseks ja arenemiseks infotehnoloogia valdkonnas;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • võimalust end ametialaselt täiendada.

Tööpakkumise number
#71269