Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184956

Rakendusadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

  • Swedbank Grupi infosüsteemi integreeritud valdkonnapõhiste tarkvaralahenduste haldamine (2. taseme support);
  • infosüsteemi kasutajate tehniline nõustamine;
  • softi vigade registreerimine, veasituatsioonide lahendamine ja teiste struktuuriüksuste informeerimine probleemidest;
  • andmebaasis olevate andmete konsistentsuse tagamine ning kontrollraportite koostamine;
  • kasutajate poolt tellitud raportite genereerimine;
  • süsteemsete protsesside (batchide) kontrollimine ja andmete analüüs;
  • igapäevane suhtlemine välispartneritega.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • et oled lõpetanud või omandamas IT-alast haridust ja/või omad töökogemust infotehnoloogia vallas;
  • andmemudelite lugemise oskust;
  • väga head analüüsivõimet;
  • head kirjalikku ja suulist inglise ning eesti keele oskust;
  • initsiatiivi, kiiret taipu ja vastutustunnet;
  • proaktiivsust suhtlemisel ja lahendusele orienteeritust;
  • kasuks tuleb PL/SQL tundmine ning pangandusalased teadmised.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd;
  • väga häid enesetäiendamis- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises organisatsioonis;
  • professionaalset arengut oma ala tippspetsialistide kõrval;
  • toetavat ja koostöövalmis meeskonda.

Lisainfo

Ametikoht on määratud ajaks, seoses äraoleva töötaja lapsehoolduspuhkusel viibimisega.
Võimalusel hilisem jätkamine mõnel muul ametikohal.

Lisainformatsioon: Leiu.Kala(at)swedbank.ee

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 16. oktoobril saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Swedbanki koduleheküljel www.swedbank.ee > Swedbankist > Tulge tööle > Kõik töökuulutused > Rakendusadministraator

Tööpakkumise number
#184956