Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58572

Rakendusadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* andmebaaside administreerimine
* andmebaaside vaheliste andmete liikumiste jälgimine ja toimimise tagamine
* andmebaasi rakenduste testimine
* uute andmebaaside integreerimine süsteemi
* kasutajatugi

Ootused kandidaadile

* SQL päringukeele valdamine
* infotehnoloogiline kõrgharidus või selle omandamine
* erineva rakendustarkvara praktilise kasutamise kogemus
* analüüsivõime
* meeskonnatöö valmidus
* kohusetundlikkus, pingetaluvus
* väga hea eesti keel

Ettevõte pakub

* iseseisvat ja vastutusrikast tööd
* mitmekülgseid võimalusi professionaalseks arenguks
* konkurentsivõimelist palka
* tööd noores ja teotahtelises meeskonnas

Tööpakkumise number
#58572