Värsked tööpakkumised

Rakendusadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172164

Tööpakkumise number

172164

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:
• Swedbank Grupi infosüsteemi integreeritud valdkonnapõhiste tarkvaralahenduste haldamine (2. taseme support);
• infosüsteemi kasutajate tehniline nõustamine;
• softi vigade registreerimine, veasituatsioonide lahendamine ja teiste struktuuriüksuste informeerimine probleemidest;
• andmebaasis olevate andmete konsistentsuse tagamine ning kontrollraportite koostamine;
• kasutajate poolt tellitud raportite genereerimine;
• süsteemsete protsesside (batchide) kontrollimine ja andmete analüüs.

Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame:
• et oled lõpetanud või omandamas IT-alast haridust ja/või omad töökogemust infotehnoloogia vallas;
• andmemudelite lugemise oskust;
• väga head analüüsivõimet;
• head kirjalikku ja suulist inglise ning eesti keele oskust;
• initsiatiivi, kiiret taipu ja vastutustunnet;
• kasuks tuleb PL/SQL tundmine ning pangandus-ja investeerimisalased teadmised.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd;
• väga häid enesetäiendamis- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises organisatsioonis;
• professionaalset arengut oma ala tippspetsialistide kõrval;
• toetavat ja koostöövalmis meeskonda.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 25. jaanuaril saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2009

IT Haldusdivisjon kuulub Swedbank Balti panganduse tsentraalse IT üksuse koosseisu. Meie eesmärgiks on tagada kõigi Grupi ettevõtete IT rakenduste haldus ja infosüsteemi tõrgeteta töö.

Teenuste halduse osakond (Markets valdkond/Investeeringute juhtimine) ootab oma meeskonda proaktiivset

rakendusadministraatorit.