Värsked tööpakkumised

Rakendusadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 202197

Tööpakkumise number

202197

Töö kirjeldus

Rakendusadministraator vastutab infosüsteemi igapäevase toimimise ning tekkinud probleemide operatiivse lahendamise eest. Sinu ülesannete hulka kuuluvad:
• rakenduse konfigureerimine vastavalt äriprotsessidele
• infosüsteemi kasutajakontode loomine ja kustutamine
• esmatasandi toele lahendusstsenaariumite koostamine ning teise taseme kasutajatoe pakkumine
• infosüsteemi sisuliste ja töökorralduslike tõrgete analüüsimine
• täiendusettepanekute vastuvõtmine ja analüüsimine

Nõudmised kandidaadile

• Sul on vähemalt keskharidus
• omad algteadmisi andmebaasidest ning oskad kasutada SQL päringukeelt
• oled abivalmis ja lahenduste leidmisele orienteeritud
• naudid vaheldusrikast tööd heas meeskonnas
• suudad keskenduda ka pingelises olukorras
• valdad kõrgtasemel eesti keelt ja suhtled vabalt inglise keeles
Kasuks tuleb:
• kõrgharidus või soov seda lähitulevikus omandada
• töökogemus suure organisatsiooni IT üksuses
• varasem töökogemus rakendusadministraatorina

• inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suuremate IT projektidega
• võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri hooldusmeeskonnas ning rakendada energiat õige eesmärgi teenistusse
• suurettevõtte hüvesid, kindlat ja vaheldusrikast tööd stabiilses äris
• koostööd paljude ala tipptegijatega, tasemel koolitusi
• sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. august 2010
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT hooldusosakond kuulub Eesti Energia peakontori koosseisu ja tema eesmärgiks on tagada grupi ligi 20 ettevõtte IT süsteemide tõrgeteta töö. 54 oma ala tõelist professionaali hooldavad keerukaid ja kiirelt arenevaid süsteeme, mis peavad töötama igal ajahetkel. IT hooldusosakond vastutab samuti koht- ja laivõrgu ning töökohtade IT halduse eest.