Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242282

Rakendusadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rakendusadministraatorina vastutad kliendiinfo- või elektroonilise dokumendihalduse süsteemi igapäevase toimimise ning tekkinud probleemide operatiivse lahendamise eest. Sinu ülesannete hulka kuuluvad:

  • rakenduse seadistamine vastavalt ärinõuetele
  • rakendusega seotud intsidentide lahendamine
  • infosüsteemi juurdepääsuõiguste haldamine
  • tuntud vigade dokumenteerimine ning teise taseme kasutajatoe pakkumine
  • vajadusel eripäringute koostamine ja andmete terviklikkuse kontroll
  • täiendusettepanekute vastuvõtmine ja analüüsimine

Ootused kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui:

  • Sul on IT-alane kõrgharidus või soov seda lähitulevikus omandada
  • omad vähemalt 3-aastast töökogemust IT valdkonnas
  • Sulle pole võõrad SQL ega Linuxi käsurida
  • oled abivalmis ja lahenduste leidmisele orienteeritud
  • suudad keskenduda ka pingelises olukorras
  • valdad kõrgtasemel eesti keelt ning suhtled vabalt inglise ja vene keeles

Kasuks tuleb:
  • töökogemus suure organisatsiooni IT üksuses
  • ITIL raamistiku tundmine
  • varasem kokkupuude dokumendihalduse või kliendiinfosüsteemidega

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suurimate IT projektidega
  • võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri hooldusmeeskonnas ning rakendada energiat õige eesmärgi teenistusse
  • suurettevõtte hüvesid, kindlat ja vaheldusrikast tööd stabiilses äris
  • koostööd paljude ala tipptegijatega, tasemel koolitusi
  • sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis

Tööpakkumise number
#242282

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2011
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2011

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT operatsioonide osakond tagab kõigi kontsernis kasutatavate rakenduste ja nende tööks vajaliku infrastruktuuri toimimise. Meie osakonna rakenduste halduse, ärirakenduste süsteemihalduse ja teenuste halduse sektorites töötab kokku ligi nelikümmend oma valdkonna spetsialisti.

Otsime rakenduste halduse sektori kasvavasse meeskonda kahte rakendusadministraatorit.

Vaata rohkem