Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #116603

Rajameister

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • spordikeskuse treening-, võistlus- ja matkaradade korrasoleku kindlustamine

Ootused kandidaadile

  • spordivaldkonna tundmine ja töökogemus
  • tehnika tundmine ja vastavate juhilubade olemasolu
  • meeskonnatöö, suhtlemisoskus, iseseisva töö kogemus

Ettevõte pakub

  • toredat kollektiivi
  • stabiilset töökohta

Tööpakkumise number
#116603

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. august 2007
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2007

Tehvandi Spordikeskuses pakutavad põhiteenused on sportimisvõimaluste pakkumine nii harrastajatele kui sportlastele, spordiürituste korraldamine, vaba aja veetmise võimaluste pakkumine, majutus ja toitlustus. Ootame oma sõbralikku meeskonda rõõmsameelseid ja hakkajaid uusi töötajaid.

Vaata rohkem

Rajameister