Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796787

Rajajulgestaja Rally Estonia üritusele 17.07!

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saa osa Eesti spordihooaja ühest tippsündmusest ja rahvusvahelisest kõrgetasemelisest sportivõistlusest.

Ootame Sind 17. juuli Lõuna-Eesti teedel võistluskeskusega Eesti Rahva Muuseumis Tartus.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 18-aastane.

  • Soov tagada Rally Estonia rallifännide, korraldajate ja võistlejate turvalisust.

  • Soovid liituda Foruse Tiimiga.

Ettevõte pakub

Kuidas saan tasustatud?

  • Pakume sulle päevatasu 75 eurot bruto.
  • Tasuta transport rallile ja tagasi või kütusekompensatsioon.
  • Tasuta majutus.
  • Tasuta toitlustus.
  • Võimalus elada koha peal kaasa meie enda ralliässale Ott Tänakule.

Tööpakkumise number
#796787

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem