Rajainstruktor-klienditeenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #773803

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Bowlinguradade / masinate hooldus ja remont.

  • Klienditeenindus.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline taip. Erinevate tööriistade käsitlemise oskus.

  • Pingetaluvus.

  • Oskus töötada meeskonnana.

  • Suhtlemisoskus.

  • Töötaja peab olema täisealine.

  • Kasuks tuleb võõrkeelte oskus (vene keel, inglise keel).

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis.

  • Paindlikku graafikut.

  • Väljaõpe radade hooldamiseks kohapeal.

  • Soodustused Mustamäe Elamuste Keskuses.

Tööpakkumise number
#773803