Värsked tööpakkumised

Rahvuvaheliste vedude autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398660

Tööpakkumise number

398660

Töö kirjeldus

Pakume tööd rahvuvaheliste vedude autojuhtidele. Veame kaupu Eestist Euroopasse ja tagasi.

Nõudmised kandidaadile

C-kategooria juhiload
E- kategooria juhiload
eelnev töökogemus ei tee paha

Ettevõte pakub

normaalseid töötingimusi
konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2015
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2015

AS Olbtar teostab rahvusvahelisi vedusid valdavalt Lääne-Euroopa ja Inglismaa suunal. Vedudeks kasutame pooljärelhaagiseid ning kvaliteetset masinaparki, mille suurus hetkel on 45 komplekti ning mis on mehitatud tublide Eesti autojuhtidega.

Veame nii täiskoormaid kui ka osakoormaid, saame hakkama ka ADR kaubaga. Me ei kasuta vaheladusid, kuna nii suudame pakkuda kiiremat ja kvaliteetsemat teenust.

AS Olbtar on Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni liige. Kõik masinad on kaetud CMR-koormakindlustusega ning kõik veod tehakse vastavalt CMR-konventsiooni tingimustele.