Värsked tööpakkumised

Rahvusvahelistele vedudele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47167

Tööpakkumise number

47167

Töö kirjeldus

Töö seisneb nn. Euroopa sisetöös,ehk siis, reisid algavad kas Soomest, Norrast,Taanist ,Rootsist või Saksamaalt ja kulgevad kõikjale mandri Euroopasse ning tagasi. Töötsükkel on umbes 2 kuune, misjärel on 3,4 nädalane puhkuse periood. Transport töökohta ja tagasi toimub kas lennuki või laevaga firma kulul.
Autod on kõik uuemapoolsed ,DAF,VOLVO,MAN...

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame rahvusvahelise veoautojuhi töökogemust,piisavat võõrkeele oskust(inglise või saksa),ADRi kehtivat luba,tasakaalukust ja rahulikku meelt suhtlemisel klientitega,TÖÖKUST ,AUSUST ja PUHTUST. jne...
NB-kogemustega mehed teavad juba ammu, mida neilt oodatakse!

Pakume, huvitavat ja ISESEISVAT tööd korraliku tehnikaga`(autodes on loodud kõik mugavused töö ja puhkeaja veetmiseks).Autodes on telefon,DVD ja mikrolaineahi.
Ja loomulikult pakume headele meestele, HEAD PALKA !

Lisainfo

Lisa informatsiooni saab tel 00491724307804, või meil aadr- jmcintgmbh@yahoo.de
fax.00494512802871

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2005
Brutopalk:
Alates 25000 EEK kuus

Arenev Saksa Firma filiaal Eestis, kus normiks on saksa täpsus.