Värsked tööpakkumised

Rahvusvaheliste vedude autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91771

Tööpakkumise number

91771

Töö kirjeldus

Rahvusvaheliste vedude autojuhi tööülesanneteks on sõidukite transport Euroopa Liidu piires. Vajadusel ka CMR-i täitmine ja vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobid antud ametikohale kui:

  • Omad CE kategooria juhiluba;
  • oskad elementaarsel tasemel saksa või/ja inglise keelt.
  • omad juhikaarti.

Kandideerimisel tuleb kasuks eelnev töökogemus. Soovitav elukoht Tartu või Tartumaa.

Ettevõte pakub

Hea töö eest pakume vastu:

  • Sõbralikku ja aktiivset kollektiivi;
  • meeldivat töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid;
  • vaheldusrikast tööd (maksimaalne lähetuse kestvus 1 kuu, keskmine 10 päeva);
  • konkurentsivõimelist ning motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Kui sa ise ei soovi kandideerida aga tead kedagi, kellele antud töökoht võiks sobida, võid pakkumise talle edasi saata.
Kandideeri läbi CV Keskuse või saada oma CV aadressil heiki(ät)malveston.ee. Täiendavat informatsiooni saab telefonil 50 15 598 või 51 64 259.
Ootame Sind tööle!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2007

Värbamiskeskuse kliendiks on OÜ Malveston. Ettevõte tegeleb sõiduautode transpordiga 1993 aastast alates ja omab staažile vastavat kogemust. OÜ Malveston kasutuses on masinapark, mis võimaldab vedusid teostada kiirelt ja tõrgeteta kõikjal Euroopas.