Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288693

Rahvusvaheliste vedude autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba toimetamine kilendini kasutades kardinpoolhaaget. Töö peamiselt Soomes ja Rootsis, osaliselt ka Norras.

Ootused kandidaadile

C,E kategooria;
eelnev töökogemus Skandinaavias;
eesti- ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil;
kohusetundlikkus;
soovitavalt ADR tunnistus;

Ettevõte pakub head ja sõbralikku meeskonda, hästi korraldatud ning stabiilset töökeskkonda. regulaarselt hooldatud ja uuemaid masinaid. Väärilist töötasu.

Tööpakkumise number
#288693

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2012

HMPK alustas oma tegevust 1998.a. ning on tänaseks välja kasvanud koos oma koostööpartneritega oluliseks metsandus- ja transpordisektori ettevõtteks. Meie autopark koosneb peamiselt kuni viie aasta vanustest veokitest, samas jätkub pidev veokipargi uuendamine. Omame pikaajalisi ja stabiilseid koostööpartnereid Eestis ning Skandinaavias, kellega koos ei ole tööpuuduse üle kurta.

Vaata rohkem